KONTAKTAI

SOLVEIGA TARVYDĖ RASA DZINDZELETA
KOMERCIJOS DIREKTORĖ PARDAVIMŲ VADOVĖ
Commercial director  Head of sales  
Mob. +370 606 11563  Mob. +370 606 11564
Tel. +370 46 470142 Tel. +370 46 470142
Email: info@knitas.lt    Email: sales@knitas.lt


UAB „Knitas“ veiklos idėja gimė dar 1995 metais, kuomet ir pradėjome savo mezgimo istoriją. Nuo pirmųjų dienų siekėme geriausios kokybės, patogumo bei gaminio patrauklumo santykio. Turėdami ilgametę patirtį, šiai dienai esame lyderiaujanti megztų aksesuarų gamybinė įmonė Baltijos šalyse. Gamyboje naudojame tik kokybiškas, aukščiausius europinius standartus atitinkančias žaliavas. Dirbdami su vilna naudojame specialiai įdiegtą vilnos apdirbimo technologiją.


Nuolat tobulėjanti įmonė pasižymi ne tik brandžiu požiūriu į verslą, bet ir žvilgsnį prikaustančiomis idėjomis naujose kolekcijose. Kiekvienas mūsų klientas mums yra svarbus, kiekvienas mūsų klientas išmoko mus ką nors naujo bei skatina tobulėjimą.

Mūsų Vizija – kurti megztus aksesuarus lyderiaujantiems prekių ženklams Europoje. 

Misija – padėti kiekvienam klientui patirti kasdieninį džiaugsmą nešiojant mūsų kurtas kolekcijas.


Sėkmingą veiklos vykdymą padeda užtikrinti vertybių puoselėjimas.Turime tris pagrindines Vertybes, kuriomis sėkmingai vadovaujamės jau trečią dešimtmetį. 
Kokybė – svarbiausias mūsų darbo principas – išlaikyti aukščiausią kokybės standartą savo kuriamose kolekcijose;

Atsakomybė – visuomet vykdome sutartus įsipareigojimus;

Inovatoriškumas – nuolat investuojame į naują įrangą ir tobuliname gamybinius procesus.


Gamybinė įmonė taip pat vykdo profesionalias mezgimo paslaugas, kurias atliekame nuo žaliavų užsakymo, greito pavyzdžių pateikimo iki galutinio produkto pristatymo. Įmonėje dirba aukštos kvalifikacijos profesionalų komanda, kuri įgyvendina kiekvieno kliento poreikius ir pasiūlo nestandartinius situacijų sprendimo būdus. Mezgimo paslaugas atliekame tiek iš savo turimų verpalų, tiek iš užsakovo pateiktų žaliavų. Įmonė atsargose turi platų verpalų asortimentą, todėl galime užtikrinti greitą užsakymų atlikimą bei aukščiausią sukurtų gaminių kokybę. Esame lankstūs įvairiems užsakymams. Daugiametė darbo patirtis praplėtė gamybą ne tik Lietuvoje, bet ir už šalies ribų.

Užsiregistruoti naują paskyrą

Ar jau turite paskyrą?
Vietoj to prisijunkite arba Atstatykite slaptažodį