Vaikiški komplektai Yra 6 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų
 • Greita peržiūra
  11,50 € Yra sandėlyje

  Lietuvoje mezgtas šukuotinės medvilnės kompleltas. Šukuotinė medvilnė išsiskiria unikaliu švelnumu, tad tiks net ir jautriausiai naujagimio ar kūdikio odai. Kepurė gali būti dėvima atsilenkus - suformuojamas dvigubas mezginio sluoksnis ties ausimis, didesnė apsauga nuo vėjo. Dėvint neatsilenkus kepurė prailginto tipo. Madinga ir puiki apsauga nuo švelnaus...

  11,50 €
  string(794) " "
 • Greita peržiūra
  12,30 € Yra sandėlyje

  Lietuvoje megztos pusvilnonės kepurės su bumbulais ir šalikas. Švelnus ir šildantis mezginys, o išskirtinis žaismingumas sužavės kiekvieną vaiką. Pateiktoje spalvų įvairovėje išsirinks net reikliausias vaikas.

  12,30 €
  string(1700) " "
 • Greita peržiūra
  11,30 € Yra sandėlyje

  Lietuvoje megzti vaikiški komplektai, pusvilnonės kepurės, movos ir pirštuotos pirštinės. Kepurės yra prailginto mezgimo, tad galima mūvėti atsilenkus arba atsmaukus mezginį į galą. Pasižymi elastingumu bei tamprumu, nedirgina odos. Spalvų paletėje savo mėgstamą spalvą ras ir mergaitės, ir berniukai. 

  11,30 €
  string(1889) " "
 • Greita peržiūra
  12,90 € Yra sandėlyje

  Lietuvoje mezgami lietuviškos atributikos komplektai. Prailginto mezgimo dvigubos vaikiškos kepurės su bumbulu. Gaminį galima nešioti atsmaukus į galą arba atsilenkus- taip suformuojama keturių sluoksnių apsauga nuo vėjo ir šalčio. Šalikas su bumbulais galuose. Dvigubos kumštinės pirštinės su virvelėmis - apsauga nuo pametimo.

  12,90 €
  string(326) " "
 • Greita peržiūra
  7,30 € Yra sandėlyje

  Lietuvoje megztas vaikiškas komplektas. Kepurės yra prailginto mezgimo, tad galima mūvėti atsilenkus arba atsmaukus mezginį į galą. Kaklo mova švelniai apgaubia kaklą ir saugo nuo vėjo. Gaminiai pasižymi elastingumu bei tamprumu, nedirgina odos. Spalvų paletėje savo mėgstamą spalvą ras ir mergaitės, ir berniukai.

  7,30 €
  string(1667) " "
 • Greita peržiūra
  13,65 € Yra sandėlyje

  Lietuvoje gamintas pusvilnonis vaikiškas dvigubas komplektas. Kepurės yra prailginto mezgimo, tad galima mūvėti atsilenkus arba atsmaukus mezginį į galą. Pasižymi elastingumu bei tamprumu, nedirgina odos. Spalvų paletėje savo mėgstamą spalvą ras ir mergaitės, ir berniukai. 

  13,65 €
  string(1482) " "
Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų