Kepurės Yra 29 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 29 dalykų
 • Greita peržiūra
  22,80 € Yra sandėlyje

  100% merino vilnos dviguba kepurė. Natūrali ir švelni vilna didžiausiam komfortui bei šilumai. Kepurė prailginto mezgimo, tad gali būti nešiojama atsilenkus arba pasmaukus mezginį atgal. Jei jūsų oda jautri vilnai - šis švelnus gaminys kaip tik jums.

  22,80 €
  string(1788) " "
 • Greita peržiūra
  7,50 € Yra sandėlyje

  Lietuvoje mezgtos šukuotinės medvilnės kepurės su atlenkimu. Šukuotinė medvilnė išsiskiria unikaliu švelnumu, tad tiks net ir jautriausiai odai. Gali būti dėvima atsilenkus - suformuojamas dvigubas mezginio sluoksnis ties ausimis, didesnė apsauga nuo vėjo.

  7,50 €
  string(1524) " "
 • Greita peržiūra
  19,95 € Yra sandėlyje

  Iš aukščiausios kokybės verpalų Lietuvoje megztos kašmyro su merino vilna kepurės su bumbulu. Neapsakomas švelnumas, lengvumas ir šiltumas - taip apibūdinama kašmyro ir merino draugystė. Kepurė labai gerai fiksuojasi ant galvos dėl išmegzto rašto. Mažamečiams vaikams rekomenduojame šią kepurę dėvėti su atlenkimu. Jei jūsų širdis geidžia natūralios ir...

  19,95 €
  string(3005) " "
 • Greita peržiūra
  12,80 € Yra sandėlyje

  Lietuvoje mezgamos merino vilnos dvigubos kepurės. Putlų korio raštą sudaro dvi spalvos, tad lengvai priderinsite prie aprangos. Mezginys minkštas, elastingas ir stipriai šildantis. Kepurę galima nešioti atsilenkus arba pasmaukus mezginio perteklių į galą. Paletėje pateikiamos įvairios spalvos, tad tinka ir moterims, ir vyrams. Gaminio savybės: minkštas,...

  12,80 €
  string(1220) " "
 • Greita peržiūra
  7,95 € Yra sandėlyje

  Vienguba buklė siūlų kepurė su atlenkimu. Siūlas ypač minkštas, švelnus ir malonus prie odos. Mezginis elastingas, tad tinka vaikams ir suaugusiems.

  7,95 €
  string(1800) " "
 • Greita peržiūra
  10,50 € Yra sandėlyje

  Šilta ir lengva merino vilnos dviguba kepurė. Siūlo spalva nevientisa - yra įmaišyti kitos spalvos taškeliai, tad lengva derinti prie įvairių rūbų bei mezginys atrodo išskirtinai. Kepurės galas susiūtas, kad kepurė visada būtų madingai pasmukusi ir laikytų jums norimą formą.

  10,50 €
  string(2008) " "
 • Greita peržiūra
  13,50 € Yra sandėlyje

  Vienguba vilnonė pynių rašto kepurė su atlenkimu ir bumbulu. Modelis labai pamėgtas nuo vaikų iki suaugusiųjų. Minkštas ir jaukus mezginys.

  13,50 €
  string(1227) " "
 • Greita peržiūra
  6,50 € Yra sandėlyje

  Lietuvoje megzta, tautinių spalvų kepurė su bumbulu ir su užrašu Lietuva. 

  6,50 €
  string(343) " "
 • Greita peržiūra
  9,95 € Yra sandėlyje

  Lietuvoje megztos, pusvilnonės vienspalvės dvigubos kepurės su paraukimo gale. Paraukimą fiksuojanti siūlė užtikrina, kad kepurė visados bus gražiai nusėdusi jums ant galvos ir nepraras suformuotos pasmukusios formos. Gaminiai išsiskiria stambiu mezgimo raštu bei pasižymi elastingumu. Galima rinktis įvairių spalvų variantus, tad pritaikytos moterims,...

  9,95 €
  string(2504) " "
 • Greita peržiūra
  19,95 € Yra sandėlyje

  Iš aukščiausios kokybės verpalų Lietuvoje megztos kašmyro su merino vilna kepurės. Neapsakomas švelnumas, lengvumas ir šiltumas - taip apibūdinama kašmyro ir merino draugystė. Jei jūsų širdis geidžia natūralios ir prabangios šilumos - palepink save.

  19,95 €
  string(1198) " "
 • Greita peržiūra
  11,50 € Yra sandėlyje

  Itin šilta ir lengva merino vilnos dviguba kepurė. Siūlo spalva nevientisa - yra įmaišyti kitos spalvos taškeliai, tad lengva derinti prie įvairių rūbų bei mezginys atrodo išskirtinai. Kepurę galima nešioti atsilenkus arba pasmaukti mezginį į galą.

  11,50 €
  string(2008) " "
 • Greita peržiūra
  19,50 € Yra sandėlyje

  100% merino vilnos dviguba kepurė. Itin minkštas, švelnus ir odą glostantis mezginys, tačiau suteikiantis neįtikėtiną šilumą. Kepurė prailginto mezgimo, tad gali būti nešiojama atsilenkus arba pasmaukus mezginį atgal. Jei jūsų oda jautri vilnai - šis švelnus gaminys kaip tik jums.

  19,50 €
  string(1499) " "
Rodoma 1 - 12 iš 29 dalykų