GRĄŽINIMAS

Jei internetu pirkta prekė Jums netiko, tuomet nedelsiant informuokite mus apie tai el. paštu sales@knitas.lt užpildę ir atsiuntę prekės pakeitimo ar grąžinimo prašymą.

Per 7 darbo dienas nuo prekės pristatymo dienos bet kurią prekę Jūs galite:

  • keisti į kitą dydį;
  • keisti prekę į kitą modelį;
  • susigrąžinti už prekę sumokėtus pinigus (transporto išlaidos negrąžinamos). Jei jūsų krepšelio suma buvo didesnė nei 50€ ir jums buvo taikytas nemokamas pristatymas, prekių grąžinimo atveju jums bus taikomas 3€ grąžinimo mokestis, kuris bus išskaičiuotas iš grąžinamos sumos.

Keičiamos ar grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

  • Prekė negali būti dėvėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta ir nepraradus savo vertės.
  • Prekė turi būti pateikta originalioje gamintojo pakuotėje ir nepraradusi prekinės išvaizdos.
  • Prekė turi likti su visomis prikabintomis etiketėmis. 

Keičiama ar grąžinama prekė turi būti pristatyta adresu Pievų g. - 74, LT-96105, Gargždai. Siųsti galima kurjeriu, į paštomatus arba pristatyti patiems darbo valandomis nurodytu adresu. Su grąžinama preke turi būti pateiktas laisvos formos prekės grąžinimo ar keitimo prašymas ir pirkimą KNITAS internetinėje parduotuvėje įrodantis dokumentas (PVM sąskaita faktūra).

E.KNITAS internetinės parduotuvės administracija gavusi keičiamą ar grąžinamą prekę per 14 dienų įsipareigoja informuoti klientą, ar prekė atitiko grąžinimo ar keitimo kriterijus. Jei prekė atitinka šiuos kriterijus, mes įsipareigojame pakeisti prekę arba grąžinti už ją sumokėtus pinigus. Pirkėjas gali keisti į prekę, kuri einamuoju momentu yra pateikta  KNITAS internetinės parduotuvės asortimente.

Svarbu: jei turite dvejonių dėl tinkamo dydžio ar modelio, kreipkitės konsultacijos el. paštu sales@knitas.lt  arba telefonu +370 6959 4004. Mes mielai patarsime ir tai padės Jums išvengti grąžinimo ar keitimo procedūros.

Užsiregistruoti naują paskyrą

Ar jau turite paskyrą?
Vietoj to prisijunkite arba Atstatykite slaptažodį