Premium Yra 40 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 40 dalykų
 • Greita peržiūra
  49,95 € Yra sandėlyje

  Merino vilnos platus ir lengvas šalikas. Itin minkštas, švelnus ir odą glostantis mezginys. Platus ir didelis šalikas, tad gali būti nešiojams kaip skraistė ar net pledas, tačiau jusite tik lengvumą ir mezginio unikalumą. Jei jūsų oda jautri vilnai - šis švelnus gaminys kaip tik jums.

  49,95 €
  string(840) " "
 • Greita peržiūra
  37,50 € Yra sandėlyje

  Iš aukščiausios kokybės verpalų Lietuvoje megzti 100% merino vilnos šalikai. Švelni vilna maloniai priglunda prie odos ir suteikia komforto jausmą, oda kvėpuoja. Tinkamas ir moterims, ir vyrams.  Jei jūsų oda jautri vilnai - šis švelnus gaminys kaip tik jums.

  37,50 €
  string(1903) " "
 • Greita peržiūra
  12,50 € Yra sandėlyje

  Kašmyro-merino vilnos dvigubos kumštinės pirštinės. Švelnus mezginys maloniai šildo, suteikia judesių laisvumą. Pirštinės yra elastingos, tad jas lengva apsimauti, o dvigubas pirštinių sluoksnis šveliai saugo odą nuo vėjo ir šalčio.

  12,50 €
  string(2188) " "
 • Greita peržiūra
  8,50 € Yra sandėlyje

  Kašmyro-merino vilnos viengubos pirštuotos pirštinės. Švelnus mezginys maloniai šildo, suteikia judesių laisvumą. Pirštinės yra elastingos, tad jas lengva apsimauti.

  8,50 €
  string(2431) " "
 • Greita peržiūra
  5,50 € Yra sandėlyje

  Merino vilnos viengubos pirštinės mažiesiems. Švelnus mezginys maloniai priglunda prie odos, o pirštinių elastingumas suteikia komforto jausmą jas maunantis bei dėvint.

  5,50 €
  string(1776) " "
 • Greita peržiūra
  39,50 € Yra sandėlyje

  Kašmyro-merino vilnos platus ir lengvas šalikas. Itin minkštas, švelnus ir odą glostantis mezginys. Platus ir didelis šalikas, tad gali būti nešiojams kaip skraistė ar net pledas, tačiau jusite tik lengvumą ir mezginio unikalumą. Jei jūsų oda jautri vilnai - šis švelnus gaminys kaip tik jums.

  39,50 €
  string(2262) " "
 • Greita peržiūra
  17,00 € Yra sandėlyje

  Iš aukščiausios kokybės verpalų Lietuvoje megzti kašmyro su merino vilna šalikai. Neapsakomas švelnumas, lengvumas ir šiltumas - taip apibūdinama kašmyro ir merino draugystė. Jei jūsų vaikas jautrus vilnai, o širdis geidžia natūralios ir prabangios šilumos - tai puikus pasirinkimas.

  17,00 €
  string(2503) " "
 • Greita peržiūra
  9,20 € Yra sandėlyje

  Kašmyro ir merino vilnos kojinės vaikams. Kojinės yra be kulno, tad kartu auga su vaiku. Švelni vilna užtikrina, kad vaiko kojytės bus visada šiltos, o lengvas mezginys švelniai apgaubia pėdutę ir kojytės tilps į visus turimus batus - pėdutė neišdidėja.

  9,20 €
  string(1864) " "
 • Greita peržiūra
  22,80 € Yra sandėlyje

  100% merino vilnos dviguba kepurė. Natūrali ir švelni vilna didžiausiam komfortui bei šilumai. Kepurė prailginto mezgimo, tad gali būti nešiojama atsilenkus arba pasmaukus mezginį atgal. Jei jūsų oda jautri vilnai - šis švelnus gaminys kaip tik jums.

  22,80 €
  string(2658) " "
 • Greita peržiūra
  12,50 € Yra sandėlyje

  Viengubos kašmyro ir merino vilnos kūdikių kepurėlės. Natūrali vilna leidžia odai kvėpuoti bei suteikia taip norimos kūdikiams šilumos. Šalmuko dizainas jaukiai apgaubs kūdikio galvytę ir saugos ausytes. Leisk sau ir savo kūdikiui pajusti kašmyro prisilietimą.

  12,50 €
  string(1536) " "
 • Greita peržiūra
  23,80 € Yra sandėlyje

  Lietuvoje megztos kašmyro ir merino vilnos kelnės kūdikiams ir vaikams. Plonas, minkštas ir jaukus mezginys - puikus pasirinkimas. Natūrali žaliava leidžia kūneliui kvėpuoti bei suteikia ypatingą šilumą. Jei jūsų vaikas nemėgsta storų ir judesius varžančių apdarų - šis rūbelis puikus pasirinkimas. Leiskite sau ir savo vaikui pajusti kašmyro vilnos šilumą...

  23,80 €
  string(1158) " "
 • Greita peržiūra
  44,50 € Prekė su papildomais pasirinkimais

  Lietuvoje megzti kašmyro ir merino vilnos kombinezonai kūdikiams su kriauklinėmis sagutėmis. Plonas, minkštas ir jaukus mezginys - puikus pasirinkimas. Natūrali žaliava leidžia kūneliui kvėpuoti bei suteikia ypatingą šilumą. Jei jūsų vaikas nemėgsta storų ir judesius varžančių apdarų - šis rūbelis puikus pasirinkimas. Leiskite sau ir savo vaikui pajusti...

  44,50 €
  string(899) " "
Rodoma 1 - 12 iš 40 dalykų