Kepurės Yra 29 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 25 - 29 iš 29 dalykų
 • Greita peržiūra
  8,15 € Yra sandėlyje

  Lietuvoje megztos, pusvilnonės vienspalvės dvigubos kepurės. Kepurės yra prailginto mezgimo, tad galima mūvėti atsilenkus arba atsmaukus mezginį į galą. Gaminiai išsiskiria stambiu mezgimo raštu bei pasižymi elastingumu. Galima rinktis įvairių spalvų variantus, tad pritaikytos moterims, vyrams bei jaunimui.

  8,15 €
  string(1954) " "
 • Greita peržiūra
  5,20 € Sandėlyje

  Lietuvoje megztos, dvigubos dryžuotos kepurės. Kepurės yra prailginto mezgimo, tad galima mūvėti atsilenkus arba atsmaukus mezginį į galą. Gaminiai yra išpuošti dvispalvių juostelių raštais, pasižymi elastingumu. Galima rinktis įvairių spalvų variantus, tad pritaikytos tiek merginoms, tiek vaikinams.

  5,20 €
  string(1290) " "
 • Greita peržiūra
  7,00 € Sandėlyje

  Lietuvoje megztos, dvigubos kepurės. Kepurės yra prailginto mezgimo, tad galima mūvėti atsilenkus arba atsmaukus mezginį į galą. Gaminai yra išpuošti įvairiaspalvių juostelių raštais bei prisiūtas bumbulas. Galima rinktis įvairių spalvų variantus, tad pritaikytos tiek merginoms, tiek vaikinams.

  7,00 €
  string(1239) " "
 • Greita peržiūra
  6,00 € Sandėlyje

  Lietuvoje megztos, vienspalvės dvigubos kepurės su atlenkimu. Kepurės yra prailginto stilingo mezgimo, tad dažnas jaunuolis šį modelį pamilsta nuo pirmo prisilietimo. Gaminiai elastingi, suteikia komfortišką jauseną. Galima rinktis įvairių spalvų variantus, tad sau patinkančią randa ir merginos, ir vaikinai.  Gaminio savybės: minkšta, švelni, šilta.

  6,00 €
  string(1420) " "
 • Greita peržiūra
  15,70 € Sandėlyje

  Lietuvoje megztos vilnonės dvigubos snaigių rašto kepurės su bumbulu. Gaminys prailginto mezgimo, tad galima mūvėti atsilenkus arba atsmaukus mezginį į galą. Kepurė skalbta ir išminkštinta garais, tad švelni ir nedirgina odos. Paviršius apsaugotas nuo pūkavimosi ir formos keitimosi. Paletėje pateikiamos įvairios spalvos, tinka moterims, vyrams ir...

  15,70 €
  string(1221) " "
Rodoma 25 - 29 iš 29 dalykų