Kepurės Yra 45 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 45 dalykų
 • Greita peržiūra
  9,55 € Yra sandėlyje

  Viengubos kašmyro ir merino vilnos kūdikių kepurėlės. Natūrali vilna leidžia odai kvėpuoti bei suteikia taip norimos kūdikiams šilumos. Leisk sau ir savo kūdikiui pajusti kašmyro prisilietimą.

  9,55 €
  string(0) ""
 • Greita peržiūra
  19,95 € Yra sandėlyje

  Iš aukščiausios kokybės verpalų Lietuvoje megztos kašmyro su merino vilna kepurės su bumbulu. Neapsakomas švelnumas, lengvumas ir šiltumas - taip apibūdinama kašmyro ir merino draugystė. Kepurė labai gerai fiksuojasi ant galvos dėl išmegzto rašto. Mažamečiams vaikams rekomenduojame šią kepurę dėvėti su atlenkimu. Jei jūsų širdis geidžia natūralios ir...

  19,95 €
  string(0) ""
 • Greita peržiūra
  12,80 € Yra sandėlyje

  Lietuvoje mezgamos merino vilnos dvigubos kepurės. Putlų korio raštą sudaro dvi spalvos, tad lengvai priderinsite prie aprangos. Mezginys minkštas, elastingas ir stipriai šildantis. Kepurę galima nešioti atsilenkus arba pasmaukus mezginio perteklių į galą. Paletėje pateikiamos įvairios spalvos, tad tinka ir moterims, ir vyrams. Gaminio savybės: minkštas,...

  12,80 €
  string(717) " "
 • Greita peržiūra
  15,00 € Yra sandėlyje

  Lietuvoje megztos merino dvigubos kepurės-kaukės su bumbulais. Kepuraitė ypač patogi ir vaikui, ir mamai ją uždėti. Dvigubas mezginys apsaugo vaiką nuo vėjo ir šalčio, o oda kvėpuoja.

  15,00 €
  string(0) ""
 • Greita peržiūra
  7,95 € Yra sandėlyje

  Vienguba buklė siūlų kepurė su atlenkimu. Siūlas ypač minkštas, švelnus ir malonus prie odos. Mezginis elastingas, tad tinka vaikams ir suaugusiems.

  7,95 €
  string(1380) " "
 • Greita peržiūra
  10,50 € Yra sandėlyje

  Šilta ir lengva merino vilnos dviguba kepurė. Siūlo spalva nevientisa - yra įmaišyti kitos spalvos taškeliai, tad lengva derinti prie įvairių rūbų bei mezginys atrodo išskirtinai. Kepurės galas susiūtas, kad kepurė visada būtų madingai pasmukusi ir laikytų jums norimą formą.

  10,50 €
  string(0) ""
 • Greita peržiūra
  13,50 € Yra sandėlyje

  Vienguba vilnonė pynių rašto kepurė su atlenkimu ir bumbulu. Modelis labai pamėgtas nuo vaikų iki suaugusiųjų. Minkštas ir jaukus mezginys.

  13,50 €
  string(984) " "
 • Greita peržiūra
  6,50 € Yra sandėlyje

  Lietuvoje megzta, tautinių spalvų kepurė su bumbulu ir su užrašu Lietuva. 

  6,50 €
  string(0) ""
 • Greita peržiūra
  9,95 € Yra sandėlyje

  Lietuvoje megztos, pusvilnonės vienspalvės dvigubos kepurės su paraukimo gale. Paraukimą fiksuojanti siūlė užtikrina, kad kepurė visados bus gražiai nusėdusi jums ant galvos ir nepraras suformuotos pasmukusios formos. Gaminiai išsiskiria stambiu mezgimo raštu bei pasižymi elastingumu. Galima rinktis įvairių spalvų variantus, tad pritaikytos moterims,...

  9,95 €
  string(1952) " "
 • Greita peržiūra
  24,90 € Yra sandėlyje

  Iš aukščiausios kokybės verpalų Lietuvoje megztos kašmyro su merino vilna dvigubos kepurės-kaukės. Neapsakomas švelnumas, lengvumas ir šiltumas - taip apibūdinama kašmyro ir merino draugystė.Idealus sprendimas kiekvienam vaikui: švelniai priglunda prie vaiko odos suteikdamos maksimalų komfortą bei apsaugą nuo šalčio. Jei jūsų širdis geidžia natūralios ir...

  24,90 €
  string(0) ""
 • Greita peržiūra
  19,95 € Yra sandėlyje

  Iš aukščiausios kokybės verpalų Lietuvoje megztos kašmyro su merino vilna kepurės. Neapsakomas švelnumas, lengvumas ir šiltumas - taip apibūdinama kašmyro ir merino draugystė. Jei jūsų širdis geidžia natūralios ir prabangios šilumos - palepink save.

  19,95 €
  string(0) ""
 • Greita peržiūra
  7,65 € Yra sandėlyje

  Lietuvoje mezgamos lietuviškos atributikos prailginto mezgimo dvigubos vaikiškos kepurės su bumbulu. Kepurės šonuose prisiūti šniūreliai - tad būsite ramūs, kad vaikas kepurės nenusiims bei ausys bus apsaugotos nuo vėjo ir šalčio.

  7,65 €
  string(0) ""
Rodoma 1 - 12 iš 45 dalykų