Komplektai Yra 19 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 19 dalykų
 • Greita peržiūra
  12,80 € Yra sandėlyje

  Lietuvoje mezgtas šukuotinės medvilnės kompleltas. Šukuotinė medvilnė išsiskiria unikaliu švelnumu, tad tiks net ir jautriausiai naujagimio ar kūdikio odai. Kepurė gali būti dėvima atsilenkus - suformuojamas dvigubas mezginio sluoksnis ties ausimis, didesnė apsauga nuo vėjo. Dėvint neatsilenkus kepurė prailginto tipo. Madinga ir puiki apsauga nuo švelnaus...

  12,80 €
  string(980) " "
 • Greita peržiūra
  15,40 € Yra sandėlyje

  Lietuvoje megztos pusvilnonės kepurės su bumbulais ir šalikas. Švelnus ir šildantis mezginys, o išskirtinis žaismingumas sužavės kiekvieną vaiką. Pateiktoje spalvų įvairovėje išsirinks net reikliausias vaikas.

  15,40 €
  string(1836) " "
 • Greita peržiūra
  16,25 € Yra sandėlyje

  Lietuvoje megzti šalikai ir dvigubos pusvilnonės kepurės su bumbulu. Švelnus paviršius maloniai šildo ir suteikia jaukumo. Galima rinktis įvairių spalvų variantus, tad tinka moterims, vyrams ir jaunimui. 

  16,25 €
  string(2085) " "
 • Greita peržiūra
  16,90 € Yra sandėlyje

  Lietuvoje megzti šalikai ir atlenkiamos pusvilnonės kepurės su bumbulu. Išskirtinis mezginio raštas suteikia kepurei formą bei ilgaamžiškumą. Galima rinktis įvairių spalvų variantus, tad tinka moterims, vyrams ir jaunimui. 

  16,90 €
  string(1508) " "
 • Greita peržiūra
  13,60 € Yra sandėlyje

  Lietuvoje megztos, natūralios vilnos, nevaržančios judesių šiltos viengubos pirštuotos pirštinės ir kepurė. Gaminiai unikalūs ne tik žaliavos natūralumu, bet ir pateikiama spalvų paletės įvairove. Galima rinktis iš pateiktų dydžių ir spalvų.

  13,60 €
  string(971) " "
 • Greita peržiūra
  21,95 € Yra sandėlyje

  Lietuvoje megztas, natūralios vilnos, itin šiltas vilnonis komplektas: dvigubos kumštinės pirštinės su bumbulu ir kepurė. Šių gaminių išskirtinumas - vilnonis bumbulas, primenantis sniego kamuoliuką. Komplektas unikalus ne tik žaliavos natūralumu, bet ir pateikiama spalvų paletės įvairove. Galima rinktis iš pateiktų dydžių ir spalvų, tad gali dėvėti...

  21,95 €
  string(1278) " "
 • Greita peržiūra
  54,95 € Yra sandėlyje

  Lietuvoje megztas vilnonis dvigubas komplektas. Ypatingai šiltas, tad net šalčiausią žiemą jausitės jaukiai ir šiltai. Galima rinktis įvairių spalvų variantus, tad pritaikytos moterims, vyrams ir jaunimui. 

  54,95 €
  string(2558) " "
 • Greita peržiūra
  16,40 € Yra sandėlyje

  Lietuvoje megzti pusvilnoniai komplektai. Gaminiai išsiskiria stambiu mezgimo raštu ir elastingumu. Šalikas dryžuotas ir be galų, tad patogu dėvėti. Kepurė dvigubo mezginio sluoksnio, tad užtikrina apsaugą nuo vėjo ir šalčio. Nedirgina odos. Galima rinktis įvairių spalvų variantus, tad pritaikytos moterims, vyrams bei jaunimui. 

  16,40 €
  string(1212) " "
 • Greita peržiūra
  19,40 € Yra sandėlyje

  Lietuvoje megzti pusvilnoniai komplektai. Gaminiai išsiskiria stambiu mezgimo raštu ir elastingumu. Šalikas vienspalvis su kutais. Kepurė dvigubo mezginio sluoksnio, tad užtikrina apsaugą nuo vėjo ir šalčio. Nedirgina odos. Galima rinktis įvairių spalvų variantus, tad pritaikytos moterims, vyrams bei jaunimui. 

  19,40 €
  string(1503) " "
 • Greita peržiūra
  13,90 € Yra sandėlyje

  Lietuvoje megzti vaikiški komplektai, pusvilnonės kepurės, movos ir pirštuotos pirštinės. Kepurės yra prailginto mezgimo, tad galima mūvėti atsilenkus arba atsmaukus mezginį į galą. Pasižymi elastingumu bei tamprumu, nedirgina odos. Spalvų paletėje savo mėgstamą spalvą ras ir mergaitės, ir berniukai. 

  13,90 €
  string(2323) " "
 • Greita peržiūra
  10,60 € Yra sandėlyje

  Lietuviškos atributikos komplektas: dviguba mova ir dviguba kepurė.

  10,60 €
  string(0) ""
 • Greita peržiūra
  18,20 € Yra sandėlyje

  Lietuvoje mezgami lietuviškos atributikos komplektai. Prailginto mezgimo dvigubos vaikiškos kepurės su bumbulu. Gaminį galima nešioti atsmaukus į galą arba atsilenkus- taip suformuojama keturių sluoksnių apsauga nuo vėjo ir šalčio. Šalikas su bumbulais galuose. Dvigubos kumštinės pirštinės su virvelėmis - apsauga nuo pametimo.

  18,20 €
  string(388) " "
Rodoma 1 - 12 iš 19 dalykų