Vaikiškos pirštinės Yra 28 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 13 - 24 iš 28 dalykų
 • Greita peržiūra
  9,55 € Yra sandėlyje

  Lietuvoje megztos, natūralios vilnos, itin šiltos vaikiškos dvigubos kumštinės pirštinės. Išskirtinumas – prisiūtas šniūrelis prie pirštinių, kad vaikas jų nepamestų. Unikalios ne tik žaliavos natūralumu, bet ir pateikiama spalvų paletės įvairove. Galima rinktis iš pateiktų dydžių ir spavvų, tad gali dėvėti mergaitės ir berniukai.

  9,55 €
  string(0) ""
 • Greita peržiūra
  9,60 € Yra sandėlyje

  Lietuvoje megztos, natūralios vilnos pirštuotos pirštinės su gobtuvu. Išsiskiria atsvirais pirštų galais, tad nevaržo judesių, o esant poreikiui, galima užsmaukti gobtuvą, kuris pirštinę paverčia kumštine.

  9,60 €
  string(0) ""
 • Greita peržiūra
  8,95 € Yra sandėlyje

  Lietuvoje megztos, natūralios vilnos, itin šiltos dvigubos kumštinės pirštinės. Šių gaminių išskirtinumas - išmegztas puošnus snaigių raštas, kuris suteikia žavesio bei jaukumo jausmą. Unikalios ne tik žaliavos natūralumu, bet ir pateikiama spalvų paletės įvairove. 

  8,95 €
  string(0) ""
 • Greita peržiūra
  4,55 € Yra sandėlyje

  Lietuvoje megztos, pusvilnonės, nevaržančios judesių šiltos viengubos pirštuotos pirštinės. Šios pirštinės pasižymi ne tik minkštumu ir švelnumu, bet ir pateikiama spalvų paletės įvairove.

  4,55 €
  string(0) ""
 • Greita peržiūra
  5,95 € Yra sandėlyje

  Lietuvoje megztos, pusvilnonės, nevaržančios judesių šiltos dvigubos pirštuotos pirštinės. Šios pirštinės pasižymi ne tik minkštumu ir švelnumu, bet ir pateikiama spalvų paletės įvairove. Galima rinktis iš pateiktų dydžių ir spalvų, tad gali dėvėti moterys, vyrai bei jaunimas.

  5,95 €
  string(0) ""
 • Greita peržiūra
  4,80 € Yra sandėlyje

  Lietuvoje megztos, pusvilnonės, nevaržančios judesių šiltos viengubos pirštuotos pirštinės. Šios pirštinės pasižymi ne tik minkštumu ir švelnumu, bet ir pateikiama spalvų paletės įvairove, tad sau tinkamą ras moterys, vyrai bei jaunimas.

  4,80 €
  string(0) ""
 • Greita peržiūra
  6,65 € Yra sandėlyje

  Lietuvoje megztos, natūralios vilnos, itin šiltos dvigubos vaikiškos kumštinės pirštinės. Pirštinės be nykščio, todėl puikiai tinka naujagimiams. Unikalios ne tik žaliavos natūralumu, bet ir pateikiama spalvų paletės įvairove. 

  6,65 €
  string(2088) " "
 • Greita peržiūra
  3,95 € Yra sandėlyje

  Lietuvoje megztos, pusvilnonės, nevaržančios judesių šiltos viengubos pirštuotos pirštinės. Šios pirštinės pasižymi ne tik minkštumu ir švelnumu, bet ir pateikiama spalvų paletės įvairove. Galima rinktis iš pateiktų dydžių ir spalvų, tad gali dėvėti berniukai ir mergaitės.

  3,95 €
  string(0) ""
 • Greita peržiūra
  6,35 € Yra sandėlyje

  Lietuvoje megztos, natūralios vilnos, nevaržančios judesių šiltos viengubos, dryžuotos pirštuotos pirštinės. Unikalios ne tik žaliavos natūralumu, bet ir pateikiama spalvų paletės įvairove. Galima rinktis iš pateiktų dydžių ir spalvų, tad gali dėvėti berniukai ir mergaitės. Dydžių lentelė

  6,35 €
  string(0) ""
 • Greita peržiūra
  7,40 € Sandėlyje

  Lietuvoje megztos, natūralios vilnos, itin šiltos vaikiškos dvigubos kumštinės pirštinės. Išskirtinumas – pamušalas pagamintas iš natūralios medvilnės, tad vaiko nekamuos vilnos dirginimas. Unikalios ne tik žaliavos natūralumu, bet ir pateikiama spalvų paletės įvairove. Galima rinktis iš pateiktų dydžių ir spavvų, tad gali dėvėti  mergaitės ir berniukai....

  7,40 €
  string(0) ""
 • Greita peržiūra
  5,90 € Sandėlyje

  Lietuvoje megztos, natūralios vilnos, itin šiltos kumštinės pirštinės. Unikalios ne tik žaliavos natūralumu, bet ir pateikiama spalvų paletės įvairove. Galima rinktis iš pateiktų dydžių ir spalvų, tad gali dėvėti ir mergaitės, ir berniukai. Dydžių lentelė

  5,90 €
  string(0) ""
 • Greita peržiūra
  8,30 € Sandėlyje

  Lietuvoje megztos, natūralios vilnos, itin šiltos vaikiškos dvigubos kumštinės pirštinės. Išskirtinumas – pamušalas pagamintas iš natūralios medvilnės, tad vaiko nekamuos vilnos dirginimas. Unikalios ne tik žaliavos natūralumu, bet ir pateikiama spalvų paletės įvairove. Galima rinktis iš pateiktų dydžių ir spavų, tad gali dėvėti mergaitės ir berniukai....

  8,30 €
  string(0) ""
Rodoma 13 - 24 iš 28 dalykų